Menu
Wstąp do związku Kim jesteśmy? Wspieraj związek Napisz do nas

Dziś wszyscy jesteśmy pracownikami Amazona!

Komisja Środowiskowa Pracowników Sztuki OZZ IP popiera strajk w Amazonie.

Solidaryzujemy się z pracownicami i pracownikami polskiego oddziału Amazona, w którym trwa spór zbiorowy wszczęty przez koleżanki i kolegów z naszego związku - Inicjatywy Pracowniczej.

Popieramy żądania pracowników Amazona w kwestii podwyższenia płac oraz poprawy warunków pracy.

Sprzeciwiamy się metodom zarządzania opartym na permanentnym zarządzaniu konfliktem, czemu tak naprawdę służy dzielenie pracowników na etatowych i tymczasowych, zatrudnianych na nieporównywalnie gorszych warunkach przez agencje outsourcingowe, jak Adecco, Manpower i Randstad.

Zerwanie przez pracodawcę rozmów odbieramy jako dążenie do konfrontacji. Dlatego jako Komisja Środowiskowa Pracowników Sztuki OZZ IP deklarujemy wsparcie - na demonstracjach i pikietach - naszych przyjaciół z Amazona, walczących o godziwe warunki pracy i życia, w tym elementarne poczucie bezpieczeństwa.

Jeśli zaistnieje taka potrzeba gotowi jesteśmy uderzyć w wizerunek firmy Amazon Fulfillment Poland Sp. z o. o. wszelkimi dostępnymi nam – pracownikom sztuki – metodami, wykorzystując do tego celu m .in. kanały dystrybucji informacji obiegu artystycznego. Bo nasza walka jest wspólna!

Dziś wszyscy jesteśmy pracownikami Amazona!

Prezydium Komisji Środowiskowej Pracowników Sztuki OZZ Inicjatywa Pracownicza

 
 

 

 

Powrót na górę