EN/DE/FR УКР/РУС KONTAKT

Za dwa tygdonie III obóz letni Inicjatywy Pracowniczej

Zapraszamy wszystkich członków i członkinie IP, oraz przyjaciół związku, do spędzenia razem kilku dni na dyskusjach strategicznych i teoretycznych, jak też do integracji i wspólnego wypoczynku. W poprzednich latach obóz był miejscem, gdzie padały pomysły na działalność, dookreślał się kształt podejmowanych kampanii, rodziły się przyjaźnie i sieci kontaktów, które wykorzystujemy tocząc wspólną walkę.

Chcemy, aby w tym roku obóz był okazją do dyskusji o strategii IP, miejscem integracji i ścierania się wizji co do tego, jaką drogę ma obierać nasz ruch. Dlatego szczególnie cenne będzie, jeżeli wezmą w nim osoby z różnych komisji zakładowych jak i różnych miast. Zapraszamy również osoby, które formalnie nie należą do IP, lecz sympatyzują z naszymi działaniami.

Oprócz wypoczynku zaplanowane są wykłady, dyskusje i projekcje filmów. Wszelkie propozycje tekstów/oświadczeń, o których moglibyśmy podyskutować, prezentacji czy filmów o tematyce pracowniczej, czy po prostu chęć opowiedzenia o tym, co się dzieje w Waszych ośrodkach/zakładach pracy/komisjach, zgłaszajcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegółowy program, który miejmy nadzieję będzie tworzony przy Waszym udziale, 20 czerwca.

Termin:

29 czerwiec (środa) – 3 lipca (niedziela)

Miejsce:

okolice Strzyżewa – małej wsi pod Zbąszyniem (woj. wielkopolskie)

Koszt:

15 zł lub 20 zł na dzień od osoby (zależnie od ilości uczestników; wliczone są w to 3 posiłki dziennie oraz koszty eksploatacyjne). Jeśli jest to dla Ciebie za dużo – poinformuj nas o tym, zbyt wyski koszt nie może powstrzymać Cię przed przyjazdem!

Kwestie techniczne:

Dojazd: Najlepszym rozwiązaniem na dojazd jest zabranie ze sobą roweru, umożliwi on dotarcie do bazy (8 km od Zbąszynia, 3 km od Strzyżewa), poruszanie się po okolicy (las, jeziora). Należy wysiąść na stacji Zbąszyń i kierować się do Strzyżewa. Przygotowane zostaną oznaczenia drogi. Dotarcie z dworca w Zbąszyniu pieszo zajmuje ok. 2 godzinny.

Nocleg: należy zabrać namiot, w wyjątkowych sytuacjach będzie zagwarantowana możliwość noclegu w budynku. W budynku będącym do naszej dyspozycji jest prąd, woda. Planujemy zbudować zewnętrzną kuchnię, prysznic i toalety. Nie trzeba brać talerzy, kubków, sztućców.

Podział obowiązków: gotowanie, sprzątnie, zakupy i inne obowiązki będą wykonywane wspólnie przez wszystkich uczestników.

Zgłoszenia i pytania:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i tel. 504550857

OZZ Inicjatywa Pracownicza
Komisja Krajowa

ul. Kościelna 4/1a, 60-538 Poznań
530 377 534
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
REGON: 634611023
NIP: 779-22-38-665

Przystąp do związku

Czy związki zawodowe kojarzą ci się tylko z wielkimi, biurokratycznymi centralami i „etatowymi działaczami”, którzy wchodzą w układy z pracodawcami oraz elitami politycznymi? Nie musi tak być! OZZIP jest związkiem zawodowym, który powstał, aby stworzyć inny model działalności związkowej.

tel. kontaktowy: 530 377 534
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt dla prasy

tel. kontaktowy: 501 303 351
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

In english

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.