Menu
Wstąp do związku Kim jesteśmy? Wspieraj związek Napisz do nas

IX Krajowy Zjazd Delegatów i Delegatek – zapowiedź [akt.]

W dniach 14-15 marca w Poznaniu odbędzie się IX Krajowy Zjazd Delegatów i Delegatek OZZ Inicjatywa Pracownicza. Na ostatnim spotkaniu Komisji Krajowej związku, w niedzielę 1 lutego ustalono harmonogram i program Zjazdu, ordynację wyborczą oraz przedyskutowano wstępne wersje propozycje uchwał, sprawozdań oraz propozycji działań, jakie KK przedstawi na Zjeździe.

[kliknij aby przejść do artykułu z Materiałami na IX KZD - strona zawiera komplet Materiałów bez załączników]

Tegoroczny Zjazd został zaplanowany na dwa dni (sobota i niedziela) z uwagi na konieczność przeprowadzenia dyskusji na wiele różnych tematów: (1)zasad funkcjonowania Komisji Krajowej i Krajowej Komisji Rewizyjnej, (2) finansów związku,  (3) zmian w Statucie IP, (4) zmian w dokumentach programowych oraz (5) programu działania związku na lata 2015-2017 r. W ramach przygotowania programu działań związku odbędzie się także dyskusja nt. koordynacji branżowej i terytorialnej komisji IP.


Materiały na Zjazd będą systematycznie publikowane w dziale „Dokumenty” – obecnie dostępny jest już program Zjazdu, Ordynacja wyborcza oraz Wytyczne i Rekomendacje dla Komisji.  W poniedziałek 9 lutego zostaną opublikowane projekty pozostałych uchwał i propozycje działań IP w latach 2015-2017.

Powrót na górę

Podobne artykuły